Praca / Oferty - Archiwum PDF Drukuj Email

Ogłoszenie o pracę

Firma Centrum Kształcenia PRYMUS Antoni Drynda Bohdan Komisarczyk s.c. zatrudni na umowę o pracę na czas określony w wymiarze 1 etatu kierownika projektu realizowaną w ramach projektu „Młodzi konkurencyjni wykwalifikowani” dofinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki dla 24 osób bezrobotnych absolwentów techników z Zabrza w wieku 19-24 lata.  (czytaj więcej)


Zapytanie ofertowe

dot. wyboru oferenta na:
usługę specjalisty ds. promocji, rekrutacji i organizacji szkoleń i staży realizowaną w ramach projektu „Młodzi konkurencyjni wykwalifikowani” dofinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki dla 24 osób bezrobotnych absolwentów techników z Zabrza w wieku 19-24 lata.  (czytaj więcej)

 

 Informujemy, że postępowania na zatrudnienie kierownika projektu "Młodzi wykwalifikowani konkurencyjni" oraz usłgi spec. ds. promocji, rekrutacji i organizacji szkoleń i staży nie zostały rozstrzygnięte. W zwiazku z tym ponawiamy w/w postępowania:

 

Ogłoszenie o pracę(czytaj więcej)

Miejsce i termin składania aplikacji
Prosimy o złożenie cv w terminiedo dnia 17 stycznia 2014 roku, do godz. 15.00, w siedzibie biura projektu przy ul. Wolności 262/216 w Zabrzu, drogą pocztową, przesyłką kurierską, osobiście lub drogą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . 

Zapytanie ofertowe(czytaj więcej)

dot. wyboru oferenta na:
usługę specjalisty ds. promocji, rekrutacji i organizacji szkoleń i staży realizowaną w ramach projektu „Młodzi konkurencyjni wykwalifikowani” dofinasowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki dla 24 osób
bezrobotnychabsolwentów techników z Zabrza w wieku 19-24 lata. 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE (7 stycznia 2014 r.)
dot. wyboru oferenta na wykonanie usługi opracowania i wykonania materiałów poligraficznych i informacyjnopromocyjnych
(czytaj więcej)

 

(20.01.2014 r.)
Informujemy iż w wyniku 2. postępowania na zatrudnienie kierownika projektu "Młodzi Wykwalifikowani Konkurencyjni" nie wybrano osoby do zatrudnienia na tym stanowisku. Informujemy również, że 2. postępowanie na świadczenie usług spec. ds. promocji, rekrutacji i organizacji szkoleń i staży nie wyłoniło wykonawcy tych usług.

 

 (22.01.2014 r.)
Informujemy, że w wyniku zapytania ofertowego na wykonanie usługi opracowania i wykoanania materiałów poligraficznych i informacyjno-promocyjnych wybrana została oferta firmy UX Sp. z o.o. Dziękujemy wszystkim oferentom za udział w postępowaniu.