ECDL Start
sobota, 03 grudnia 2011 00:00

ECDL Start - jest to certyfikat potwierdzający kompetencje w zakresie dowolnie wybranych
czterech modułów dostępnych w programie ECDL. Kandydat sam wybiera interesujące go modułu i zdaje z nich egzaminy dokładnie na takich samych zasadach jak w przypadku pełnego certyfikatu ECDL, potwierdzając je na karcie EKUK. Na certyfikacie ECDL Start będą wypisane nazwy modułów z których kandydat zdał egzaminy.

 
Zmiany w cenniku
sobota, 03 grudnia 2011 00:00
Nowy cennik certyfikatów.

W związku z wdrożeniem certyfikacji ECDL Core i ECDL Start do systemu eecdl.pl od 1 października 2011 roku będzie obowiązywał nowy cennik ECDL. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i akademickiego pragniemy zrekompensować uczniom i studentom wzrost ceny spowodowany wprowadzeniem przez władze państwowe podatku VAT na usługi edukacyjne.

Cena ulgowa ECDL Core to tylko 398 zł a ECDL Start 248 zł. Cena pierwszego egzaminu została obniżona do 98 zł. Kwoty brutto zostały zaokrąglone do pełnych wartości.

Zmiany w sposobie płatności za egzaminy

Od 15 września 2011 wpłaty dokonywane będą przez system eecdl.pl z konta egzaminowanego (patrz Cennik). Opłaty można dokonać przez system płatności.pl lub przez przekazem pocztowy na wskazane konto w systemie. W przypadku egzaminów dofinansowanych należy skontaktować się z organizatorem. Organizator szkolenia, który płaci za grupy otrzymuje kody finansujące po wystawieniu faktury. W tym celu prosimy o kontakt z biurem: Klaudia Zatorska klaudia@ Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 22 6361847.

 
Egzaminy próbne ECDL
czwartek, 13 stycznia 2011 00:00

W każdy poniedziałek w godz. 11.00 - 18.00 można zdawać egzaminy próbne
w naszym laboratorium Centrum Edukacji w Zabrzu, ul. 1 Maja 12.