O nas

004

Centrum Kształcenia "PRYMUS" powstało w 2005 roku. Zostało założone przez pracowników oświaty, nauczycieli informatyki, ekonomii oraz przedsiębiorczości posiadających bogate doświadczenie w kształceniu w systemie zaocznym i wieczorowym.

Specjalizujemy się w szkoleniach związanych ze zdobywaniem Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych. Z roku na rok rozszerzamy naszą ofertę. Obecnie prowadzimy Certyfikaty z dziedziny ECDL Core, ECDL Start, ECDL-Advance, ECDL e-Citizen. W styczniu 2008 roku powstało Centrum Egzaminacyjne ECDL, drugie w woj. śląskim. Posiadamy cztery Autoryzowane Laboratoria ECDL, jedno w Bytomiu oraz trzy w Zabrzu.

W ramach Centrum Kształcenia funkcjonują nastepujące typy szkół dla Dorosłych:
?Liceum Ogólnokształcące
?Kwalifikacyjne Kursy zawodowe
?Szkoła Policealna

Prowadzimy szkolenia związane z obsługą komputera, przygotowujemy słuchaczy do egzaminów ECDL a także współpracujemy z Radami Pedagogicznymi zabrzańskich szkół prowadząc szkolenia w szerokim zakresie tematycznym.

Będąc nauczycielami oraz egzaminatorami OKE wiemy jak przygotować absolwentów szkół średnich do egzaminów maturalnych, dojrzałości oraz zawodowych. Nasi słuchacze świetnie radzą sobie w trakcie matur (100% zdawalność).

002Posiadając odpowiednie kwalifikacje zajmujemy się także sprzedażą sprzętu komputerowego. Współpracujemy z największą hurtownią sprzętu w Polsce. Przygotowujemy zestawy oraz oprogramowanie zgodnie z potrzebami klienta.

Naszym celem jest przekazanie bogatej wiedzy oraz umiejętności, które pomogą Ci znaleźć swoje (dobre) miejscy na obecnym rynku pracy.

 

kwadrat Nasz sukces to Twój sukces kwadrat